Филтри -

Камиони Ashok Leyland

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони Ashok Leyland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 6580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Пролиски
камион платформа Ashok Leyland Super Hippo камион платформа Ashok Leyland Super Hippo
2
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1953 Километража Сила
Обединето Кралство
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.141 € GBP 2.650 GBP
Камион-шасија
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2011 Километража 305817 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со кука за подигање товар
Носивост 9620 кг Евро Euro 5
Година 09/2012 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
17.600 €
Камион со завеса
Носивост 15100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62.23 м³
Година 06/2014 Километража 1190000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 330000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 05/2017 Километража 268345 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 04/2010 Километража 530516 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 04/2015 Километража 439870 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 371733 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 06/2016 Километража 270939 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража 820000 км Сила
Естонија, Tooni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража 223000 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
17.600 €
Камион со церада
Носивост 15100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62.23 м³
Година 06/2014 Километража 1190000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 925626 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13225 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2008 Километража 429000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14535 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 440072 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 11070 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 533785 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 38582 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 602856 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11013 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06-05 Километража 305000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
аукција 2.300 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража 181137 км Сила
Франција
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи