Филтри -

Камиони Annaburger

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони Annaburger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.750 €
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 125 кг Зафатнина 125 м³
Година 2023 Километража Сила
Германија, Kunde

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 161000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 205000 км Сила
Полска, Mińsk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
аукција 8.633 € NOK 100.000 NOK
Камион кипер
Носивост 15830 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 346513 км Сила
Норвешка, Nesodden
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Полска, Mińsk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 18500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1997 Километража 1083592 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.76 м³
Година 05/2017 Километража 293400 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.6 м³
Година 02/2019 Километража 159000 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 49.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 658500 км Сила
Полска, Trzebiatów
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион со церада
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.780 €
Камион-цистерна
Година 2007 Километража 779000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 637011 км Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 17.670 €
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг
Година 2003-05 Километража 441000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.560 US$ EUR ≈ 9.720 €
Камион-цистерна
Носивост 1400 кг
Година 2011-03 Километража 142000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.490 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 5000 км Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
61.220 € PLN 260.500 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 17830 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 751000 км Сила
Полска, Lubasz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се