Филтри -

Камиони Agromet

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони Agromet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража 1100000 км Сила
Северна Македонија, Shtip
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-05-10 Километража 810000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.140 €
Камион со рамна платформа
Носивост 6200 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Украина, смт.Володарка
камион-ладилник DAF LF  250.16
1
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-12 Километража 322526 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 07/2008 Километража 573961 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.880 €
Камион со завеса
Носивост 19000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1364308 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1200000 км Сила
Полска, Lwówek
камион кипер MAN 19.372 камион кипер MAN 19.372 камион кипер MAN 19.372
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1993 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2011 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.880 €
Камион со завеса
Носивост 27610 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.95 м³
Година 2016 Километража 1314325 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Камион кипер
Носивост 6475 кг Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 2020 Километража 19000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Камион кипер
Носивост 6585 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 124000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 477000 км Сила
Полска, Łomianki
Контактирајте го продавачот
15.650 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6084 кг Евро Euro 6
Година 07/2016 Километража 765800 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион кипер
Носивост 7600 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 300000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17274 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 9700 кг Евро Euro 6
Година 05/2014 Километража 944078 км Сила
Холандија, Meer
камион фургон Scania R480 + приколка фургон
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 900000 км Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 1100000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи