Филтри -

Камиони AVTR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони AVTR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер AVTR BP-10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина, Київ
камион-цистерна AVTR TT05 на шасі автомобіля  JAC N120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 2023 Километража Сила
Украина, Київ
нови камион-цистерна AVTR  на шасі DongFeng 3330 нови камион-цистерна AVTR  на шасі DongFeng 3330 нови камион-цистерна AVTR  на шасі DongFeng 3330
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година Километража Сила
Украина, Київ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се