Филтри -

Камиони AVIA од Словачка

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони AVIA од Словачка: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса AVIA D120 valník búraná, súbor ND
10
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 31.8 м³
Година 1/2013 Километража Сила 201 кс
Словачка, Levice
камион кипер AVIA D90 Trojstranný vyklápač 4m3 VIN 443
20
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 8/2003 Километража 558584 км Сила
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер AVIA D90 Trojstranný vyklápač 4m3 VIN 443
20
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 4.04 м³
Година 8/2003 Километража 558584 км Сила
Словачка, Levice
камион со завеса AVIA D120 Jednostranka VIN 520
14
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 37.49 м³
Година 8/2010 Километража 597543 км Сила 201 кс
Словачка, Levice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се