Филтри -

Камиони AVIA од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони AVIA: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион рол кипер AVIA D90-L+CTS 5038,DOUBLE CABIN,6 SEATS
20
12.000 € USD ≈ 13.590 US$
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2003-01 Километража 199228 км Сила 136 кс
Чехија, Prague
камион кипер AVIA D90EL, EURO 3, CRANE, THREE SIDED TIPPER
8
9.000 € USD ≈ 10.190 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2012-03 Километража 273158 км Сила 136 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер AVIA D90EL, EURO 3, CRANE, THREE SIDED TIPPER
8
9.000 € USD ≈ 10.190 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2012-03 Километража 273158 км Сила 136 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер AVIA D90EL, EURO 3, CRANE, THREE SIDED TIPPER
8
9.000 € USD ≈ 10.190 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2012-03 Километража 273158 км Сила 136 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада AVIA D 80 L
4
2.621 € CZK USD 70.000 CZK ≈ 2.969 US$
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 836544 км Сила 136 кс
Чехија, olomuc
камион со рамна платформа AVIA A 75 EL, SLEEPING BODY, TURBO INTRECOOLER
20
2.600 € USD ≈ 2.944 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина V=7.16 м³
Година 1998-01 Километража 986458 км Сила 116 кс
Чехија, Prague
камион со рамна платформа AVIA A 75 EL, SLEEPING BODY, TURBO INTRECOOLER
20
2.600 € USD ≈ 2.944 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина V=7 м³
Година 1998-01 Километража 986458 км Сила 116 кс
Чехија, Prague
камион кипер AVIA D90 DOUBLECABIN 6 SEATS!!
20
14.000 € USD ≈ 15.850 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2002-03 Километража 126335 км Сила 136 кс
Чехија, Prague
камион рол кипер AVIA D90 CUMMINS
6
16.100 € CZK USD 430.000 CZK ≈ 18.240 US$
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 113000 км Сила
Чехија, olomuc
камион-цистерна AVIA SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
13
1.498 € CZK USD 40.000 CZK ≈ 1.696 US$
Камион-цистерна
Година 1986 Километража Сила
Чехија, Praha
камион рол кипер AVIA D 90
9
17.300 € USD ≈ 19.590 US$
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2006-03 Километража 265000 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион рол кипер AVIA D 90, EXTENSION OKŘÍNEK
6
9.400 € USD ≈ 10.650 US$
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2001-01 Километража 817510 км Сила 136 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со рамна платформа AVIA A75k
16
9.900 € USD ≈ 11.210 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 3540 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1999 Километража 1 км Сила 85 kW
Естонија, Sillamae
камион кипер AVIA A75K
16
9.900 € USD ≈ 11.210 US$
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1999-06 Километража 1 км Сила 85 kW
Естонија, Sillamae
камион кипер AVIA 2500
5
цена на барање
Камион кипер
Година 1982 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се