Autoline » Камиони » Камиони AVIADAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони AVIA од Чешка Република
Филтри -

Камиони AVIA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони AVIA од Чешка Република: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион рол кипер AVIA D90-L+CTS 5038,DOUBLE CABIN,6 SEATS
20
12.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2003-01 Километража 199228 км Сила 136 кс
Чехија, Strančice
возило со дигалка со корпа AVIA A80-L Plošina 25m
9
14.270 € CZK 390.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 154000 км Сила
Чехија, olomuc
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со рамна платформа AVIA A 75 EL, SLEEPING BODY, TURBO INTRECOOLER
20
2.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина 7.16 м³
Година 1998-01 Километража 986458 км Сила 116 кс
Чехија, Strančice
камион со рамна платформа AVIA A 75 EL, SLEEPING BODY, TURBO INTRECOOLER
20
2.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина 7 м³
Година 1998-01 Километража 986458 км Сила 116 кс
Чехија, Strančice
камион кипер AVIA D90 DOUBLECABIN 6 SEATS!!
20
14.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2002-03 Километража 126335 км Сила 136 кс
Чехија, Strančice
камион рол кипер AVIA D90 CUMMINS
6
15.730 € CZK 430.000 CZK
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 113000 км Сила
Чехија, olomuc
камион-цистерна AVIA SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
13
1.463 € CZK 40.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1986 Километража Сила
Чехија, Praha
камион со церада AVIA D 90, EURO 5, ISM PONY FANTASY
15
8.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 494331 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
возило со дигалка со корпа AVIA A 31 K MP 13-2, 13 m
10
5.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1
Година 1987-01 Километража 14487 км Сила 81.58 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион рол кипер AVIA D90 hák. nosič kontejnerů
17
16.987 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 4765 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 377 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се