Филтри -

Камиони AVIA DAEWOO од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони AVIA DAEWOO: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.990 €
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража 164000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 663779 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада AVIA DAEWOO 75-EL камион со церада AVIA DAEWOO 75-EL
2
Контактирајте го продавачот
2.925 € CZK 74.000 CZK
Камион со церада
Година 1997 Километража 300000 км Сила 85 kW
Чехија, Černilov
Контактирајте го продавачот
29.200 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-03 Километража 413828 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 428512 км Сила 152 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 428512 км Сила 152 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се