Филтри -

Камиони AVIA DAEWOO

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони AVIA DAEWOO: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер AVIA DAEWOO  D 120, CRANE PALFINGER PKK 8500
11
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 428512 км Сила 152 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер AVIA DAEWOO D 120, ROLL-OFF TIPPER/CRANE
11
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 428512 км Сила 152 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа AVIA DAEWOO A75 rama skrzynia
9
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража 164000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
камион рол кипер AVIA DAEWOO D100, EURO 5, AFTER REPAIR
9
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 663779 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион кипер AVIA DAEWOO   ROLL-OFF TIPPER, CRANE 995 KG
12
Контактирајте го продавачот
31.960 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2010-03 Километража 413828 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се