Филтри -

Камиони AVIA

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони AVIA: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер AVIA A75K
16
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1999-06 Километража 1 км Сила 85 kW
Естонија, Sillamae
камион кипер AVIA 2500
5
цена на барање
Камион кипер
Година 1982 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион рол кипер AVIA D90-L+CTS 5038,DOUBLE CABIN,6 SEATS
20
12.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2003-01 Километража 199228 км Сила 136 кс
Чехија, Strančice
возило со дигалка со корпа AVIA A80-L Plošina 25m
9
14.320 € CZK 390.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 154000 км Сила
Чехија, olomuc
камион со рамна платформа AVIA A75k
16
9.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3540 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1999 Километража 1 км Сила 85 kW
Естонија, Sillamae
камион со рамна платформа AVIA A 75 EL, SLEEPING BODY, TURBO INTRECOOLER
20
2.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина 7.16 м³
Година 1998-01 Километража 986458 км Сила 116 кс
Чехија, Strančice
камион со рамна платформа AVIA A 75 EL, SLEEPING BODY, TURBO INTRECOOLER
20
2.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина 7 м³
Година 1998-01 Километража 986458 км Сила 116 кс
Чехија, Strančice
камион кипер AVIA D90 DOUBLECABIN 6 SEATS!!
20
14.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2002-03 Километража 126335 км Сила 136 кс
Чехија, Strančice
камион рол кипер AVIA D90 CUMMINS
6
15.790 € CZK 430.000 CZK
Камион рол кипер
Година 2005 Километража 113000 км Сила
Чехија, olomuc
камион-цистерна AVIA SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
13
1.469 € CZK 40.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1986 Километража Сила
Чехија, Praha
камион со церада AVIA D 90, EURO 5, ISM PONY FANTASY
15
8.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 494331 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
возило со дигалка со корпа AVIA A 31 K MP 13-2, 13 m
10
5.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1
Година 1987-01 Километража 14487 км Сила 81.58 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион рол кипер AVIA D90 hák. nosič kontejnerů
17
16.987 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 4765 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 377 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се