Филтри -

Камиони AUSA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони AUSA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер AUSA 350 AHG
9
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража 1540 м/ч Сила
Португалија, Anadia
камион кипер AUSA M350H X4 60 KM/H  Klima
26
20.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-07-01 Километража 1317 км Сила 75 kW
Германија, Bad Bentheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер AUSA M250M
13
ВИДЕО
14.600 € GBP 13.000 GBP
Камион кипер
Година 2010 Километража 1000 км Сила
Обединето Кралство, Sunderland Tyne And Wear Sr52Bp
нови камион кипер AUSA D 150 AH G
1
цена на барање
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се