Филтри -

Камиони ASTRA од Шпанија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ASTRA од Шпанија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер ASTRA HD9 64.42 Euro 3 Cantoni 16m3
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година Километража Сила 420 кс
Шпанија, Teruel
нови камион кипер ASTRA HD9 86.50  8x6
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Марка на каросерија Cantoni
Година Километража Сила 500 кс
Шпанија, Teruel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион кипер ASTRA HD9 86.50
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³
Година Километража Сила 500 кс
Шпанија, Teruel
нови камион кипер ASTRA HD9 84.50
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година Километража Сила 500 кс
Шпанија, Teruel
нови камион-шасија ASTRA HD9 84.50 Euro 6 8x4
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила 500 кс
Шпанија, Teruel
нови камион-шасија ASTRA HD9 64.45
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година Километража Сила 450 кс
Шпанија, Teruel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се