Autoline » Камиони » Камиони ASTRADAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони ASTRA од Арапските Емирати
Филтри -

Камиони ASTRA од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ASTRA од Арапските Емирати: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија ASTRA 6442 6×4 Chassis 2017
8
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 420 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион-шасија ASTRA 4438 4×4 Chassis 2017
6
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 380 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се