Филтри -

Камиони ASTRA од Италија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ASTRA од Италија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер ASTRA HD8  6444
10
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година Километража 79131 км Сила
Италија, Lograto
камион кипер ASTRA HD8 8452
10
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Италија, Lograto
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер ASTRA HD8  4454  4X4  MACCHINA  OPERATRICE
10
цена на барање
Камион кипер
Година 2009 Километража 58720 км Сила
Италија, Lograto
камион кипер ASTRA HD7/c 8436
8
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Италија, Lograto
камион кипер ASTRA Hd7 84 38
10
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 390000 км Сила
Италија, Piacenza
камион кипер ASTRA HD 84.45
7
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража 347000 км Сила 450 кс
Италија, Montecchio Maggiore-Alte Ceccato
камион со рамна платформа ASTRA BM201FZ 4x4
19
16.000 € USD ≈ 18.040 US$
Камион со рамна платформа
Година 1987 Километража 64000 км Сила
Италија, Cuneo
камион кипер ASTRA BM201MT
11
ВИДЕО
14.000 € USD ≈ 15.790 US$
Камион кипер
Година 2007 Километража 7685 м/ч Сила
Италија, Roma
камион со завеса ASTRA HD8 44
1
цена на барање
Камион со завеса
Година 2015 Километража 113628 км Сила 381 кс
Италија, Roma
камион за транспорт на гориво ASTRA HD7 44.34
7
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година 1999 Километража 49000 км Сила
Италија, Cuneo
камион со рамна платформа ASTRA HD8 44.41-80 4×4
17
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 35136 км Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на гориво ASTRA BM304
11
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина V=12000 л
Година 1993 Километража Сила
Италија, Cuneo
камион кипер ASTRA HD84.42
12
17.000 € USD ≈ 19.170 US$
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел RIBALTABILE 3 LATI
Година 2000-05 Километража 458000 км Сила 420 кс
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион кипер ASTRA !!!!  HD7 64.38 Dumper 6x4
15
ВИДЕО
13.000 € USD ≈ 14.660 US$
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 2
Година 2001 Километража 300000 км Сила 380 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се