Камиони ASTRA од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ASTRA од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер ASTRA HD9 84.42 (9 Units)
15
ВИДЕО
94.500 € USD ≈ 101.900 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година Километража Сила 420 кс
Холандија, Moerdijk
нови камион кипер ASTRA HD9 84.48 Allison-Kessler (3 Units)
15
ВИДЕО
165.000 € USD ≈ 178.000 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година Километража Сила 473 кс
Холандија, Moerdijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна ASTRA 6440 6X4
22
29.500 € USD ≈ 31.820 US$
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина V=20 м³
Година 2007-06-01 Километража 75569 км Сила 400 кс
Холандија, LA Breda
камион-цистерна ASTRA 6440 6X4
18
29.500 € USD ≈ 31.820 US$
Камион-цистерна
Евро Euro 3 Зафатнина V=20 м³
Година 2007-06-01 Километража 19896 км Сила 400 кс
Холандија, LA Breda
камион-шасија ASTRA HD8 6438 6x4 Chassis Cabine new unused!
26
49.000 € USD ≈ 52.850 US$
Камион-шасија
Година 2010-01-01 Километража Сила 381 кс
Холандија, Velddriel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се