Филтри -

Камиони ASTRA од Европа

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони ASTRA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13210 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
139.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 211000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 285942 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 170000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2015 Километража 26858 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1985 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
нови камион кипер ASTRA HD9 86.50 нови камион кипер ASTRA HD9 86.50 нови камион кипер ASTRA HD9 86.50
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³ Марка на каросерија Cantoni
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1993 Километража 888 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 400000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 20 м³
Година 2008 Километража 300000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1988 Километража 1441 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
107.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25530 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Uccle
нови камион кипер ASTRA HD9 84.41
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 39180 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 13210 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Uccle
Контактирајте го продавачот
31.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 281429 км Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
нови камион фургон ASTRA HD9 64.45 Traxon нови камион фургон ASTRA HD9 64.45 Traxon нови камион фургон ASTRA HD9 64.45 Traxon
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Шпанија, Teruel
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 525111 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион-шасија
Година 2000 Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион кипер
Година Километража 162740 км Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража 347000 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore-Alte Ceccato
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се