Филтри -

Камиони ASTRA

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ASTRA: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија ASTRA BM 201 MT
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 1988 Километража 20000 км Сила
Италија, cercola
камион кипер ASTRA HD7 84.42
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел MINERVA
Година 2000-04-04 Километража Сила 420 кс
Италија, Agrate Brianza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион кипер ASTRA HD9 64.45
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година Километража Сила 450 кс
Шпанија, Teruel
нови камион-шасија ASTRA HD9 66.42
35
Контактирајте го продавачот
159.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 140 км Сила 420 кс
Холандија, Schiedam
камион кипер ASTRA 8450 HD9 Heavy Weight Dumper Kipper
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018-03 Километража 10999 км Сила 499 кс
Германија, Wietmarschen/Lohne
нови камион кипер ASTRA HD9 64.38
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 15 м³ Марка на каросерија Cantoni
Година Километража Сила 380 кс
Шпанија, Teruel
камион со рамна платформа ASTRA HD7 66.38
24
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 31000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
камион со рамна платформа ASTRA HD7 66.38
20
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2002 Километража 12 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
камион-шасија ASTRA HD 86.45 8x6 TOP!
4
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 01/2000 Километража Сила
Полска, Nysa
камион кипер ASTRA HD8 84.44
8
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 20 м³
Година 2008 Километража 300000 км Сила 440 кс
Романија, Bihor
нови камион-шасија ASTRA HD9 64.45
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година Километража Сила 450 кс
Шпанија, Teruel
нови камион-шасија ASTRA HD9 84.50 Euro 6 8x4
6
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила 500 кс
Шпанија, Teruel
нови камион кипер ASTRA HD9 86.50  8x6
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Марка на каросерија Cantoni
Година Километража Сила 500 кс
Шпанија, Teruel
камион кипер ASTRA HD7 66.40
10
Контактирајте го продавачот
22.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Зафатнина 14.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 203291 км Сила 400 кс
Белгија, Wingene
камион кипер ASTRA HD 84.45
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража 347000 км Сила 450 кс
Италија, Montecchio Maggiore-Alte Ceccato
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се