Филтри -

Камиони ALKE

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ALKE: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер ALKE XT 320 EL Kipper
15
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2013-06-15 Километража 28490 км Сила
Холандија, Rheden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се