Филтри -

Камиони ACTM

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ACTM: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер ACTM MB ACTROS
10
15.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2003 Километража 192355 км Сила 390 кс
Романија, Ilfov
камион кипер ACTM MB ACTROS
12
15.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2003 Километража 273157 км Сила 390 кс
Романија, Ilfov
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се