Камион завеса RENAULT G270

Цена:
преговара
Марка RENAULT
Модел G270
Тип камион завеса
Година на производство 01/1991
Километража 1 км
Локација Португалија Marinha Grande
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот L1073
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: португалски
6 head engines
Sleep cabin
4x2
Big Axle
Air suspension in Back
Curtain box with Platform on Back
Only for export market
If you have any questions or don't find what you are looking for
please call us!
Mobil: 00351962498625 (English
Español
Français
Português)
Available on WhatsApp and Viber
Euro Norm
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти LOAD IT Trucks | Machinery | Parts
Испрати порака
captcha
Слични огласи