Камиони завеса, камион со ролетна церада

Резултати од пребарување: 1401 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони завеса: 1401 огласа

камион завеса SCANIA R440 + приколка завеса
17
28.630 € BGN USD 56.000 BGN ≈ 31.040 US$
Евро Euro 5 Зафатнина V=120 м³
Година 02/2012 Километража 969000 км Сила 440 кс
Бугарија, Пловдив
камион завеса IVECO 75E18 Eurocargo
1
ВИДЕО
преговара
Носивост 2640 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=35.54 м³
Година 2012-03 Километража 336600 км Сила 179 кс
Швајцарија, Regensdorf
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион завеса DAF LF 250 Dvojstranka + приколка завеса
20
29.900 € USD ≈ 32.420 US$
Евро Euro 6 Зафатнина V=98.89 м³
Година 2014-09 Километража 566148 км Сила
Словачка, Levice
камион завеса MERCEDES-BENZ ATEGO 816 Jednostranka, EURO 4, manuál
9
3.900 € USD ≈ 4.228 US$
Евро Euro 4 Зафатнина V=40 м³
Година 5/2007 Километража 551212 км Сила 115 kW
Словачка, Levice
камион завеса SCANIA R420 + приколка завеса
8
9.999 € USD ≈ 10.840 US$
Носивост 28500 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=117.22 м³
Година 2005-04 Километража 1350000 км Сила 420 кс
Бугарија, Шумен
камион завеса SCANIA R400 + приколка завеса
12
31.500 € USD ≈ 34.150 US$
Носивост 28500 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=115.34 м³
Година 2011-04 Километража 865000 км Сила 400 кс
Бугарија, Шумен
камион завеса MERCEDES-BENZ Atego 818
9
5.999 € USD ≈ 6.504 US$
Носивост 2750 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=45.94 м³ Суспензија пружина/пружина Капацитет 16 палети
Година 2007-07-02 Километража 747000 км Сила 130 kW
Словачка, Nové Zámky
камион завеса VOLVO FE 320 EURO6
13
45.000 € USD ≈ 48.790 US$
Носивост 15420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 20 палети
Година 2015-08-01 Километража 455000 км Сила 240 кс
Словачка, Nové Zámky
камион завеса DAF AE 45 LF AUTOMAT EURO 5
18
9.500 € USD ≈ 10.300 US$
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-10-24 Километража 439345 км Сила 163 kW
Словачка, Nové Zámky
камион завеса SCANIA R143 ML 6x2L
50
аукција аукција
Година Километража 664255 км Сила
Шведска
камион завеса VOLVO FM410EEV 6x2R BDF
6
28.000 € USD ≈ 30.360 US$
Евро Euro 5 Зафатнина V=57.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07 Километража 602092 км Сила 305 kW
Словенија, Ljubljana Polje
камион завеса IVECO Daily 70C 14G
12
29.660 € BGN USD 58.000 BGN ≈ 32.150 US$
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 73620 км Сила 136 кс
Бугарија, Plovdiv
камион завеса IVECO Daily 70C 14G
12
29.660 € BGN USD 58.000 BGN ≈ 32.150 US$
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 73620 км Сила 136 кс
Бугарија, Plovdiv
камион завеса MAN TGS 26.400 Trojstranná zhrnovačka s bočnicami BDF 6x2, EURO 5 VI
12
11.900 € USD ≈ 12.900 US$
Евро Euro 5 Зафатнина V=47.91 м³
Година 5/2010 Километража 1335069 км Сила 400 кс
Словачка, Levice
камион завеса SCANIA R420 6×2 + приколка завеса
7
25.000 € USD ≈ 27.100 US$
Година 2010 Километража 850000 км Сила
Хрватска, Žminj
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1401 огласа
Прикажи
Претплати се