Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Унгарија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони за транспорт на возила од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.400 € Со вклучен ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 4
Година 2006 Километража 1700000 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел Lohr C2H9
Година 06/2014 Километража 955000 км Сила
Унгарија, Dunaharaszti
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 06/2008 Километража 1500000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 653000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
80.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 346000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 441000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
83.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 477000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 385000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 1170 кг
Година 2020-08 Километража 76252 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 357241 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 96794 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.150 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 175757 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 364849 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 2003 Километража 234150 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.150 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1 Модел Fit-Zel
Година 2013 Километража 922185 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 2270 кг
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
91.500 € Без ДДВ
Носивост 17750 кг Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 557955 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
69.400 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг
Година 2006 Километража 750000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
68.200 € Без ДДВ
Носивост 15890 кг
Година 2008 Километража 397000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.300 € Без ДДВ
Број на автомобили 2
Година 2008 Километража 920000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.400 € Без ДДВ
Носивост 2700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 10 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
43.400 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 8 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-01 Километража 430000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Година 2004-07 Километража 313000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се