Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Романија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони за транспорт на возила од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr Модел C2H92S
Година 2019 Километража 545000 км Сила
Романија, Vaslui
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Носивост 7060 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 746274 км Сила
Романија, SALAJ
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9 Марка на каросерија Lohr
Година 10/2015 Километража 813682 км Сила
Романија, Leordeni
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 8
Година 2014 Километража 825000 км Сила
Романија, Leordeni
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 1260 кг Евро Euro 6
Година 08/2019 Километража 301123 км Сила
Романија, Slobozia
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 804000 км Сила
Романија, SALAJ
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1307748 км Сила
Романија, Giurgiu
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 10
Година 2010 Километража 1147414 км Сила
Романија, Giurgiu
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1078024 км Сила
Романија, Giurgiu
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел EuroLohr
Година 2016 Километража 798000 км Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Контактирајте го продавачот
102.000 €
Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo Модел Pegasus
Година 2015 Километража 978253 км Сила
Романија, Leordeni
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 8
Година 2008 Километража 656000 км Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 2016 Километража 800000 км Сила
Романија, Mioveni
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 2016 Километража 800000 км Сила
Романија, Mioveni
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Носивост 10 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 8
Година 2008 Километража 1550000 км Сила
Романија, Nădlac
Контактирајте го продавачот
24.990 €
Година 2016 Километража 6037533 км Сила
Романија, Târgoviște
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Марка на каросерија Lohr Модел 1 5 3
Година 2007 Километража 985000 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1300000 км Сила
Романија, Pitești
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел Formula Arctic
Година 2016 Километража 950000 км Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
59.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 510000 км Сила
Романија, Zalău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Број на автомобили 5
Година 2008 Километража 930000 км Сила
Романија, Pitești
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1841
1
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9
Година 03/2015 Километража 910000 км Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 1997 Километража Сила
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се