Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Португалија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Камиони за транспорт на возила од Португалија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 671653 км Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Евро Euro 5 Број на автомобили 10
Година 2008 Километража 809000 км Сила
Португалија, Cabeceiras de Basto

Огласи од други земји во делот "Камиони за транспорт на возила"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Број на автомобили 10
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
камион за транспорт на возила Volvo FM12 340 камион за транспорт на возила Volvo FM12 340
2
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2000 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 10/2012 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341
3
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Марка на каросерија Kassbohrer
Година 09/2010 Километража Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo
Година 08/2008 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago+Supertrans
Година 11/2016 Километража 580000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Volvo FM400 камион за транспорт на возила Volvo FM400 камион за транспорт на возила Volvo FM400
3
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Марка на каросерија Lohr
Година 09/2008 Километража 443000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo
Година 09/2019 Километража 436000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Марка на каросерија Lohr
Година 10/2008 Километража 1133000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
камион за транспорт на возила IVECO + приколка за транспорт на возила
1
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Марка на каросерија Rolfo
Година 2004-09-09 Километража 1250000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 Euro 5 2012 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 Euro 5 2012
2
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел Formula
Година 07/2012 Километража Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 2540 кг Модел 3 PERSONS
Година 1999-12-22 Километража 415200 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Носивост 10105 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-10-02 Километража 31346 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 5892 кг Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 680867 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 814
3
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Година 1992 Километража 300000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 450000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 17600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 2015 Километража 901322 км Сила
Полска, Lisi Ogon
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Носивост 21000 кг Евро Euro 6 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Rolfo Модел EGO
Година 01/2018 Километража 635000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1200000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Година Километража 594000 км Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2001 Километража 486101 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 9 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Variotrans APT 003
Година 04/2006 Километража 3060000 км Сила
Латвија, Riga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи