Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Полска

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

75 огласа: Камиони за транспорт на возила од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 18260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Носивост 15110 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 15700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Носивост 15500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 860000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 812000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 740000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 680000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 3
Година 2005 Километража 402417 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Година 12/2016 Километража 685000 км Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
13.780 € PLN 59.900 PLN
Носивост 6750 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 358668 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
80.510 € PLN 350.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 2024 Километража 30 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
18.400 € PLN 80.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 4
Година 2010 Километража 120000 км Сила
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
34.584 €
Година 2013 Километража 400000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
106.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr 2.00
Година 01/2016 Километража 850000 км Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 26360 кг Број на автомобили 2
Година 2013 Километража 900000 км Сила
Полска, Rybnik
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Носивост 13690 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 6
Година 2016 Километража 455000 км Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Носивост 17600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 2015 Километража 901322 км Сила
Полска, Lisi Ogon
Контактирајте го продавачот
38.888 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 03/2013 Километража 672218 км Сила
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Носивост 2450 кг Суспензија пневматски/пневматски Модел KEGGER
Година 11/2023 Километража 100 км Сила
Полска, Bolesławiec
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи