Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила од Обединетото Кралство: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM 460 + приколка за транспорт на возила
40
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража 512599 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила DAF CF 65.220
24
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража 723134 км Сила 220 кс
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила DAF CF 65.250
33
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2002 Километража 991016 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила ISUZU LK66 YUE
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Модел LK66 YUE
Година Километража 217000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
камион за транспорт на возила DAF CF75.310
40
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража 445989 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за транспорт на возила SCANIA P94 260
52
Контактирајте го продавачот
9.294 € GBP 7.950 GBP
Евро Euro 3 Број на автомобили 6
Година 2000 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO 75E18
20
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
камион за транспорт на возила IVECO Euro Trakker 360
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 387100 км Сила
Обединето Кралство, Newry
камион за транспорт на возила SCANIA P420 Drawbar outfit
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на автомобили 11
Година 2008 Километража Сила 420 кс
Обединето Кралство, Newry
камион за транспорт на возила ISUZU N75.190
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Модел DW13TCW
Година Километража 186000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
камион за транспорт на возила DAF 55LF.250
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила 250 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион за транспорт на возила IVECO 120 E18 BEAVERTAIL C/W WINCH
13
Контактирајте го продавачот
4.325 € GBP 3.700 GBP
Година 2007 Километража 565345 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
камион за транспорт на возила SCANIA G400
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 703911 км Сила
Обединето Кралство, Newry
камион за транспорт на возила DAF XF105 460 DRAWBAR SPEC BEAVERTAIL
26
Контактирајте го продавачот
42.960 € GBP 36.750 GBP
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 725518 км Сила 460 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион за транспорт на возила ISUZU N75.190
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража 260000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се