Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Летонија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони за транспорт на возила од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 10450 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Километража 496369 км Сила
Латвија, Jūrmala
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел 1,53
Година 06/2018 Километража 401000 км Сила
Латвија, Rīga
камион за транспорт на возила Scania P114 камион за транспорт на возила Scania P114
2
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo Модел AKSOYLU
Година 02/2004 Километража 650000 км Сила
Латвија, Rīga
камион за транспорт на возила Volvo FM9 380 камион за транспорт на возила Volvo FM9 380 камион за транспорт на возила Volvo FM9 380
3
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo Модел AKSOYLU
Година 07/2004 Километража 630000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Носивост 24 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 9 Марка на каросерија Rolfo
Година 05/2011 Километража 867000 км Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 8 Марка на каросерија Rolfo
Година 04/2013 Километража 9620000 км Сила
Латвија, Rīga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се