Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Италија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила од Италија: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 2542
27
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 700000 км Сила 421 кс
Италија, San Cipriano Picentino
камион за транспорт на возила IVECO 190S45
27
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 706178 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила IVECO Magirus+rimorchio
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 2006 Километража 483000 км Сила
Италија, Roma
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
3
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09 Километража 1442800 км Сила 451 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
4
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража 1583300 км Сила 451 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
4
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09 Километража 1314800 км Сила 451 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
5
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража 1300889 км Сила 451 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 450
4
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража 1447900 км Сила 430 кс
Италија, Caorso (PC)
камион за транспорт на возила IVECO EUROTECH bisarca veicoli + biga Rolfo
16
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 750000 км Сила
Италија, Macerata
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 430 bisarca + biga
17
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 1000000 км Сила
Италија, Macerata
камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B
3
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 1200 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион за транспорт на возила IVECO 175-24
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 1989 Километража 130298 м/ч Сила
Италија, Roma
камион за транспорт на возила RENAULT R385
19
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 1993 Километража 120764 км Сила
Италија, Cuneo
камион за транспорт на возила IVECO Euro 5
11
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 400000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион за транспорт на возила IVECO STRALIS 400 BISARCA + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-02 Километража 1115000 км Сила 400 кс
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се