Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Холандија

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

100 огласа: Камиони за транспорт на возила од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Носивост 8100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 870517 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
53.400 €
Носивост 13372 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 749393 км Сила
Холандија, Marknesse
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 454322 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Година 1981 Километража 594244 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Носивост 15480 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02-13 Километража 550100 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Носивост 15501 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02-15 Километража 633700 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 6430 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 858000 км Сила
Холандија, EDE GLD
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 293000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 458882 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Носивост 3945 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 342742 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-01-05 Километража 398568 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1950 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2190 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-01-25 Километража 271273 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 4300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01-02 Километража 322297 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-03-15 Километража 595182 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 512884 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
33.850 €
Носивост 5715 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 2015 Километража 581329 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6530 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 775371 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 5000 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Носивост 2655 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 352800 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
39.850 €
Носивост 2655 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 352800 км Сила
Холандија, Lienden
Контактирајте го продавачот
30.750 €
Носивост 9900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 2
Година 2007 Километража 530000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 553000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15302 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05-19 Километража 571814 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
59.950 €
Носивост 15840 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 471810 км Сила
Холандија, Tilburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Претплати се