Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Германија

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила од Германија: 104 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 822 4x2 BL / 2 Autos / Euro 5
30
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-31 Километража 337964 км Сила 220 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 822 4x2 BL / 2 Autos / Euro 5 / TUV NEU!
30
Контактирајте го продавачот
34.450 € Без ДДВ
Носивост 3050 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-31 Километража 269110 км Сила 220 кс
Германија, Salzgitter
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1844 + приколка за транспорт на возила
23
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 11
Година 2007-09-12 Километража 1400000 км Сила 440 кс
Германија, Bremen
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440
14
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража 940137 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1224
27
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 779000 км Сила 238 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1224
28
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 318000 км Сила 238 кс
Германија, Lahr
нови камион за транспорт на возила andere Neu Abrollcontainer City Plateu
4
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Bad Salzuflen
камион за транспорт на возила VOLVO FM 370 Autotransport mit Tijhof Anhänger
26
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 760000 км Сила 378 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила VOLKSWAGEN Autotransport Seilwinde original 13000Km E6
24
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 1370 кг Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 13000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 818 Autotransport Seilwinde original
28
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 93000 км Сила 177 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 818 Autotransport Seilwinde original
28
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 93000 км Сила 177 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила IVECO EuroCargo 100E22 für PKW-Transporter-Wohnmobile
15
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 555303 км Сила
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила IVECO EuroCargo 100E22 + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 6490 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-02 Километража 555303 км Сила 160 kW
Германија, Sottrum
камион за транспорт на возила MAN TGS 18.440 4x2 LL, Nur Komplett als Zug TGS 18.440 4x2 LL, Intar
15
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09 Километража 438275 км Сила 441 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.360 4x2 LL TGA 18.360 4x2 LL, Fahrschulausstattung
15
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража 116143 км Сила 360 кс
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Претплати се