Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Франција

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила од Франција: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1420 кг Евро Euro 6
Година 10/2020 Километража 485 км Сила 131 кс
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 06/2009 Километража 446100 км Сила 370 кс
Франција, HUTTENHEIM
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
оштетен камион за транспорт на возила VOLVO FH16 650 оштетен камион за транспорт на возила VOLVO FH16 650
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 02/2021 Километража 1 км Сила 650 кс
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
20.832 € Без ДДВ
Број на автомобили 2
Година 2009 Километража 502000 км Сила 240 кс
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 01/2007 Километража 230000 км Сила 210 кс
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 6500 кг Евро Euro 2
Година 07/2001 Километража 128500 км Сила 170 кс
Франција, LIPOSTHEY
Контактирајте го продавачот
13.499 € Без ДДВ
Носивост 6500 кг Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 2 Модел Fiault
Година 2005 Километража 1080000 км Сила 370 кс
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Марка на каросерија Rolfo Модел MERCURY EPAVES
Година 05/2020 Километража 137734 км Сила 430 кс
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 890000 км Сила
Франција, Besançon
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Модел JIGE SIMPLEX 10T
Година 03/2009 Километража 655820 км Сила 340 кс
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 40000 кг Евро Euro 2
Година 04/1996 Километража Сила 420 кс
Франција, LIPOSTHEY
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 608000 км Сила 440 кс
Франција, Ouanne
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на автомобили 2
Година 2015 Километража 550000 км Сила
Франција, Besançon
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 577717 км Сила 460 кс
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo
Година 10/2019 Километража 227000 км Сила 460 кс
Франција, HUTTENHEIM
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се