Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Естонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони за транспорт на возила од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 13710 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2001 Километража 810000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 8250 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 715154 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2007 Километража Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Носивост 23175 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 422000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Носивост 23180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 422000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Естонија, Tammiku
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се