Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Данска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила од Данска: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN 6x2 mit anhänger special maschinen transport + приколка за транспорт на возила
1
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2009-06 Километража 785000 км Сила
Данска, Aabenraa
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Ateco 1323 II
68
аукција 26.070 € DKK 194.000 DKK
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 535000 км Сила 230 кс
Данска, Sjælland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1024
14
13.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 132000 км Сила 242 кс
Данска, Odense
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 2341
43
22.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 07/2008 Километража 1090000 км Сила
Данска, Sunds
камион за транспорт на возила VOLVO FM9/340 8X2 HIAB 220 C-4 AUTOHJÆLP 1145701
17
цена на барање
Носивост 15200 кг Евро Euro 3
Година 2006-01 Километража 578000 км Сила
Данска, Padborg
камион за транспорт на возила MAN TGL 12.220
14
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража 842000 км Сила 223 кс
Данска, Odense
камион за транспорт на возила VOLVO FM9 340HK
18
цена на барање
Носивост 15500 кг Евро Euro 3
Година 2005-08 Километража Сила 340 кс
Данска, Silkeborg
оштетен камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1018
10
цена на барање
Година 2009 Километража 250000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион за транспорт на возила DAF CF 75 6x2 Auto-Maschinentransporter mit rampe
15
8.888 € Без ДДВ
Носивост 17300 кг Евро Euro 2
Година 1996-09-09 Километража 390000 км Сила 270 кс
Данска, Hedensted
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 416 Cdi-40
30
ВИДЕО
аукција 5.409 € DKK 40.250 DKK
Носивост 2550 кг
Година 2002 Километража 194000 км Сила
Данска, Sjælland
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 815
19
6.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-04-14 Километража 444000 км Сила
Данска, Brønderslev
камион за транспорт на возила IVECO 70-180
31
аукција 27.950 € DKK 208.000 DKK
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 45000 км Сила
Данска, Nordjylland
камион за транспорт на возила SCANIA 113 - 93 6x2 Kran HIAB 1050 Hydr. AuffahrRampe
14
9.999 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 1992-01-01 Километража 650000 км Сила
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се