Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Чешка Република

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила од Чешка Република: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила DAF LF 45.250 + Groenewold für 6 PKW
15
Контактирајте го продавачот
23.489 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Groenewold
Година 07/2009 Километража 850000 км Сила 247 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
14
Контактирајте го продавачот
144.489 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo Модел FLX
Година 2019 Километража 198786 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Kassbohrer Metago/Metago + приколка за транспорт на возила
18
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 86852 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 822 + TRAILER OBERMANN MB 5500 + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
9.560 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008-01 Километража 1040343 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
11
Контактирајте го продавачот
98.489 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2018 Километража 282000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
15
Контактирајте го продавачот
103.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2018 Километража 312000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
16
Контактирајте го продавачот
88.989 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 375000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Metago/Supertrans Euro-6 + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
92.989 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 363000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2445 + приколка за транспорт на возила
5
Контактирајте го продавачот
179.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 760 км Сила 447 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 E6 + Lohr 2.53
16
Контактирајте го продавачот
78.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 559000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MAN 18.284 MLC + HR
100
Контактирајте го продавачот
аукција 7.783 € CZK 199.000 CZK
Евро Euro 2
Година 12/2000 Километража 380300 км Сила 276 кс
Чехија, Lipník
камион за транспорт на возила IVECO EURO 2, TIRES 80%, GOOD CONDITION
15
Контактирајте го продавачот
9.560 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999-04 Километража 434008 км Сила 116 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион за транспорт на возила VOLVO FM13/460+KÄSSBOHRER
19
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-10 Километража 994814 км Сила 469 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
119.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 99874 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 460
15
Контактирајте го продавачот
163.889 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo Модел FLX
Година 2019 Километража 162475 км Сила 469 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се