Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Бугарија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Камиони за транспорт на возила од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила Volvo FM12 340 камион за транспорт на возила Volvo FM12 340
2
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2000 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz 2341
3
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Марка на каросерија Kassbohrer
Година 09/2010 Километража Сила
Бугарија, Pazardzhik
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo
Година 08/2008 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 10/2012 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Volvo FM400 камион за транспорт на возила Volvo FM400 камион за транспорт на возила Volvo FM400
3
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Марка на каросерија Lohr
Година 09/2008 Километража 443000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Марка на каросерија Lohr
Година 10/2008 Километража 1133000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
камион за транспорт на возила IVECO + приколка за транспорт на возила
1
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Марка на каросерија Rolfo
Година 2004-09-09 Километража 1250000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 Euro 5 2012 камион за транспорт на возила Mercedes-Benz Actros 1844 Euro 5 2012
2
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел Formula
Година 07/2012 Километража Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago+Supertrans
Година 11/2016 Километража 580000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo
Година 09/2019 Километража 436000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 1972045 км Сила
Бугарија, Orizovo
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел Eurolohr 300
Година 09/2018 Километража 425000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел Eurolohr 300
Година 01/2024 Километража 6000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел C2H99S
Година 09/2023 Километража 35000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел C2H99S
Година 09/2018 Километража 425000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Supertrans
Година 01/2017 Километража 635000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
29.300 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 980457 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
133.000 €
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел 1.53
Година 11/2015 Километража 910000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
24.800 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo
Година 02/2001 Километража 2400000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се