Филтри -

Камиони за транспорт на возила од Белгија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила од Белгија: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 420 EuroLohr intarder E5
13
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 12330 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02-14 Километража 1047809 км Сила 420 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 815
9
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 311955 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Vario 816D
8
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 162049 км Сила 160 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на возила VOLVO FL 240 6 SEATER - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE - SL
32
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 366779 км Сила 246 кс
Белгија, Overpelt
камион за транспорт на возила VOLVO FL 240 6 PLATZE - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE - SL
32
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 366779 км Сила 246 кс
Белгија, Overpelt
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 rolfo complete
13
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Носивост 5590 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-08-06 Километража 979633 км Сила 430 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила NISSAN ATLEON ATLEON 210 **CARTRANSPORTER**
16
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 6340 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2001 Километража 122 км Сила 205 кс
Белгија, Kessel
камион за транспорт на возила SCANIA P380 + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 34000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2007 Километража 881460 км Сила 380 кс
Белгија, Bruxelles
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1829 6x2 autotransporter Kassbohrer Citytrans
25
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел citytrans
Година 2014-04-05 Километража 698000 км Сила 290 кс
Белгија, Ardooie
камион за транспорт на возила VOLVO FH12.420
10
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 621282 км Сила 420 кс
Белгија, Wingene
камион за транспорт на возила RENAULT Premium 460 rolfo
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-05 Километража 1013110 км Сила 460 кс
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила IVECO Stralis + приколка за транспорт на возила
5
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 940000 км Сила
Белгија, Arendonk
камион за транспорт на возила IVECO EUROCARGO 18E28 RECOVERYTRUCK
14
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2002-06-14 Километража 548176 км Сила
Белгија, Sint-Katelijne-Waver
камион за транспорт на возила MAN TGX 18.360 **EURO4-WINCH-MANUAL GEARBOX**
22
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Носивост 9950 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 977376 км Сила 360 кс
Белгија, Kessel
камион за транспорт на возила IVECO 180E30 **6CYL-FRENCH TRUCK-WINCH**
24
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 574660 км Сила
Белгија, Kessel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се