Филтри -

Камиони за транспорт на возила Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

11 огласа: Камиони за транспорт на возила Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Носивост 13690 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 6
Година 2016 Километража 455000 км Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Носивост 17600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1
Година 2015 Километража 901322 км Сила
Полска, Lisi Ogon
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1997 Километража 1 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Rolfo Модел PEGASUS
Година 05/2009 Километража 1561000 км Сила
Полска, Rudawa
Контактирајте го продавачот
85.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел VARIOTRANS + METAGO PRO
Година 05/2011 Километража 1557000 км Сила
Полска, Rudawa
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer Модел VARIOTRANS + METAGO PRO
Година 11/2012 Километража 1498000 км Сила
Полска, Rudawa
Контактирајте го продавачот
90.260 € PLN 390.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 500000 км Сила
Полска, Tokarnia
камион за транспорт на возила Volvo FH 460 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила Volvo FH 460 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила Volvo FH 460 + приколка за транспорт на возила
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1300000 км Сила
Полска, Linów-Kolonia
Контактирајте го продавачот
1 €
Носивост 15500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 978665 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
Контактирајте го продавачот
54.390 € PLN 235.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 690000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 3
Година 2011 Километража 950000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи