Филтри -

Камиони за транспорт на возила Volvo од Литванија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони за транспорт на возила Volvo од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на каросерија Lohr Модел 2000
Година 2006 Километража 782328 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на каросерија Rolfo Модел 2007
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел 2008
Година 2008 Километража 1511723 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел 2006
Година 2005 Километража 620440 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Евро Euro 1
Година 2001 Километража 770764 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo
Година 2015 Километража 1185551 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1786907 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 709014 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година 2002 Километража 8482 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Lohr
Година 2002 Километража 956532 км Сила
Литванија, Utena
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се