Филтри -

Камиони за транспорт на возила Volvo од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

12 огласа: Камиони за транспорт на возила Volvo од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 3
Година 12/2012 Километража 862104 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 10280 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2004 Километража 1012310 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
215.900 € Без ДДВ
Носивост 9760 кг Евро Euro 5
Година 2009-04-24 Километража 689206 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 10175 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05-14 Километража 120641 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14663 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-10-16 Километража 409350 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14663 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-10-16 Километража 409350 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Носивост 16195 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2023 Километража 1248 км Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 7025 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража 430048 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 3070 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 2
Година 07/2013 Километража 498096 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 14260 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2007 Километража 229368 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3044 кг Суспензија пружина/пружина
Година 12/1991 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
244.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 265262 км Сила
Холандија, Drachten
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи