Филтри -

Камиони за транспорт на возила Volvo од Европа

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

80 огласа: Камиони за транспорт на возила Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Број на автомобили 10
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
камион за транспорт на возила Volvo FM12 340 камион за транспорт на возила Volvo FM12 340
2
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2000 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион за транспорт на возила Volvo FM400 камион за транспорт на возила Volvo FM400 камион за транспорт на возила Volvo FM400
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Марка на каросерија Lohr
Година 09/2008 Километража 443000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo
Година 09/2019 Километража 436000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1175383 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Носивост 14260 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2007 Километража 229368 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел Tijhof
Година 2012 Километража 410000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Носивост 13690 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 6
Година 2016 Километража 455000 км Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 40000 кг Евро Euro 2
Година 04/1996 Километража Сила
Франција, LIPOSTHEY
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 3
Година 12/2012 Километража 862104 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Носивост 8650 кг Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 710000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
52.880 € PLN 225.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 690000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Lohr
Година 2002 Километража 956532 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 3
Година 2011 Километража 950000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo Модел 2006
Година 2005 Километража 620440 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година 2002 Километража 8482 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr
Година 09/2009 Километража 1440303 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
33.694,65 €
Носивост 5200 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 960000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 475000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16235 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 468337 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
66.400 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг
Година 2006 Километража 750000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 10280 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2004 Километража 1012310 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2010 Километража 575670 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 04/2010 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на автомобили 10
Година 2009 Километража 940000 км Сила
Полска, Rzeszów
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи