Филтри -

Камиони за транспорт на возила Volvo од Бугарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони за транспорт на возила Volvo од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила Volvo FM12 340 камион за транспорт на возила Volvo FM12 340 камион за транспорт на возила Volvo FM12 340
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Rolfo
Година 11/2000 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Volvo FM460 камион за транспорт на возила Volvo FM460 камион за транспорт на возила Volvo FM460
3
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година 10/2019 Километража 430000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион за транспорт на возила Volvo FM460 + приколка за транспорт на возила
1
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr Модел 1.21
Година 03/2023 Километража 15600 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Volvo FM460 Euro 5 EEV
1
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 09/2012 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Volvo FM13 460 камион за транспорт на возила Volvo FM13 460
2
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Lohr
Година 09/2012 Километража 1350000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Volvo FM 420 камион за транспорт на возила Volvo FM 420
2
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Kassbohrer
Година 08/2008 Километража 1250000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за транспорт на возила Volvo FM460 Euro 6 + Rolfo
1
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Rolfo
Година 09/2019 Километража 480000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
165.999 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr Модел Lohr 2.53
Година 01/2015 Километража 1150000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
149.800 € Без ДДВ
Број на автомобили 20
Година 2016 Километража 632828 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
199.999 €
Марка на каросерија Lohr Модел 1.53
Година 02/2018 Километража 600000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража 1380000 км Сила
Бугарија, Asenovgrad
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се