Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 18
Година 2017 Километража 309000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 217378 км Сила 265 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 305241 км Сила 179 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 8960 кг
Година 1995 Километража 998237 км Сила 420 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
73.400 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 750000 км Сила 400 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 276000 км Сила 460 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
Продавач на Autoline: 7 години
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се