Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Шведска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Шведска: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.767 € Без ДДВ
Носивост 4945 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-01-01 Километража 1105214 км Сила 460 кс
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција 6.019 € SEK 61.500 SEK
Носивост 8580 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила 428 кс
Шведска, Gothenburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.370 € SEK 249.000 SEK
Носивост 13805 кг
Година 2010 Километража 1105216 км Сила 345 kW
Шведска, Skåne
Контактирајте го продавачот
15.170 € SEK 155.000 SEK
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се