Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Шпанија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Шпанија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FL 320
15
Побарајте цена
цена на барање
Година 08/2007 Километража 490440 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12 380
21
Побарајте цена
цена на барање
Година 03/2007 Километража 416000 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила VOLVO FM9 380
9
Побарајте цена
цена на барање
Година 06/2007 Километража 412300 км Сила 380 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FL 280
17
Побарајте цена
цена на барање
Година 05/2009 Километража 317000 км Сила 280 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FL 280
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 05/2009 Километража 317000 км Сила 280 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 450
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 04/2010 Километража 540000 км Сила 450 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FL 280
16
Побарајте цена
цена на барање
Година 05/2009 Километража 317000 км Сила 280 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила VOLVO FM 12 420 + приколка за транспорт на возила
6
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Број на автомобили 18
Година 2001 Километража 1250000 км Сила 420 кс
Шпанија, Málaga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се