Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Романија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FM440 + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Број на автомобили 1 Марка на каросерија Lohr
Година 2007 Километража Сила
Романија, Fălticeni
камион за транспорт на возила VOLVO 420
4
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година 2004 Километража Сила
Романија, Craiova
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила VOLVO FM/STRUCTURE
5
Контактирајте го продавачот
14.999 € Со вклучен ДДВ
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на каросерија Lohr
Година 2016-10 Километража 412587 км Сила
Романија, Fălticeni
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400 + приколка за транспорт на возила
9
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 700000 км Сила 400 кс
Романија, Negrești-Oaș
камион за транспорт на возила VOLVO FM 4x2 R + приколка за транспорт на возила
8
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Број на автомобили 3 Марка на каросерија Lohr
Година 2007 Километража Сила
Романија, Fălticeni
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се