Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 900000 км Сила 460 кс
Полска, Łąki Bratiańskie
Контактирајте го продавачот
59.470 € PLN 280.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 880000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 425469 км Сила 460 кс
Полска, Szadów Pański
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 9
Година 2017 Километража 452000 км Сила 460 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 912262 км Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2008 Километража 1204000 км Сила 400 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 276000 км Сила 460 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 18
Година 2017 Километража 309000 км Сила 460 кс
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 925800 км Сила 420 кс
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1997 Километража 1 км Сила 309 kW
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Носивост 12100 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 550000 км Сила 500 кс
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 34000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2008 Километража 713440 км Сила 440 кс
Полска, Oświęcim
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се