Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Обединетото Кралство: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FM300
19
аукција аукција
Година 2007 Километража 974947 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за транспорт на возила VOLVO FM440
18
аукција аукција
Година 2008 Километража 804884 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила VOLVO FM340
26
аукција аукција
Година 2009 Километража 408797 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион за транспорт на возила VOLVO FM 370
16
цена на барање
Година 2011 Километража 585083 км Сила
Обединето Кралство, Newry
камион за транспорт на возила VOLVO FM 420
11
15.430 € GBP 13.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2010-03 Километража 677178 км Сила 420 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион за транспорт на возила VOLVO FL7 280
7
8.017 € GBP 7.250 GBP
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1998 Километража 420000 км Сила 280 кс
Обединето Кралство, Llanelli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се