Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Норвешка

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Норвешка: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FH500 + приколка за транспорт на возила
33
67.180 € NOK 749.000 NOK
Носивост 33375 кг Евро Euro 6
Година 2017-01-04 Километража Сила 510 кс
Норвешка, Heimdal
камион за транспорт на возила VOLVO FM440
37
22.330 € NOK 249.000 NOK
Носивост 8410 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 1100000 км Сила 441 кс
Норвешка, Heimdal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила VOLVO FH16 650 + приколка за транспорт на возила
46
94.080 € NOK 1.049.000 NOK
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 2016 Километража 491590 км Сила 664 кс
Норвешка, Heimdal
камион за транспорт на возила VOLVO FM 440 car carrier with Kassbohrer trailer + приколка за транспорт на возила
42
18.131 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1100000 км Сила 441 кс
Норвешка, Tiller
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се