Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила VOLVO FM 440 8x2 Oprijwagen + HMF 1220 K3
19
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 16650 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-07-12 Километража 681663 км Сила 440 кс
Холандија, Wijchen
камион за транспорт на возила VOLVO FM 330 AUT EURO 6 KÄSSBOHRER CITYTRANS 5 CARS
26
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 7342 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-10-01 Километража 299698 км Сила 340 кс
Холандија, Lienden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила VOLVO FM 330 ACCIDENT CAR TRANSPORTER 5 CARS
23
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 6595 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07-05 Километража 504635 км Сила 337 кс
Холандија, Lienden
камион за транспорт на возила VOLVO FL6
10
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 3044 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991-12-16 Километража Сила 171 кс
Холандија, Weert
камион за транспорт на возила VOLVO VOLVO FH13-460 LOHR COMPLEET 2010 + приколка за транспорт на возила
23
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Носивост 6825 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-08 Километража 925796 км Сила 460 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила VOLVO FE260 EEV
29
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 27.500 € Без ДДВ
Носивост 17153 кг Евро Euro 5
Година 2012-01-01 Километража 175648 км Сила 266 кс
Холандија, Leende
камион за транспорт на возила VOLVO FM460 4X2 WITH LOHR EURO 5
20
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 8555 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-26 Километража 560050 км Сила 460 кс
Холандија, Marknesse
камион за транспорт на возила VOLVO F 88
9
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 10850 кг Евро Euro 1
Година 1977-05-13 Километража 600000 км Сила 260 кс
Холандија, Almelo
камион за транспорт на возила VOLVO FM 330 Euro 5, 6x2, Globetrotter, Truckcenter Apeldoorn
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-12 Километража 498000 км Сила 330 кс
Холандија, Apeldoorn
камион за транспорт на возила VOLVO FM 460 4X2 Euro 6 Lohr car transporter
31
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-03 Километража 607350 км Сила 460 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на возила VOLVO FL6
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1998-12-12 Километража 20623 км Сила
Холандија, Lamswaarde
камион за транспорт на возила VOLVO FL 42 + PTO + Palfinger crane + 2 IN STOCK
33
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Носивост 4470 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-23 Километража 513303 км Сила 240 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на возила VOLVO FL 42 + PTO + Palfinger Crane
26
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Носивост 4480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-23 Километража 390793 км Сила 240 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на возила VOLVO FH 420 Tijhof 6/7-lader Lier Doppelstock NIEUW!!!
25
Контактирајте го продавачот
202.950 €
Носивост 7780 кг Евро Euro 6
Година 2021-02 Километража 218 км Сила 428 кс
Холандија, Drachten
камион за транспорт на возила VOLVO FM 400 4X2 EURO 5 + GROENEWOLD 2 AS AANHANGWAGEN
20
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 6990 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01-29 Километража 786129 км Сила 400 кс
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се