Филтри -

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Германија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила VOLVO од Германија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
111.499 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 529000 км Сила 460 кс
Германија, Bad Nauheim
Контактирајте го продавачот
327.250 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 500 км Сила 551 кс
Германија, Petershagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
327.250 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 500 км Сила 551 кс
Германија, Petershagen
Контактирајте го продавачот
327.250 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 500 км Сила 551 кс
Германија, Petershagen
Контактирајте го продавачот
269.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 1 км Сила 540 кс
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 8220 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 509000 км Сила 420 кс
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1999-03 Километража 1200000 км Сила 420 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
112.499 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 524998 км Сила 435 кс
Германија, Bad Nauheim
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 8220 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 560000 км Сила 420 кс
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
9.860 € Без ДДВ
Број на автомобили 1 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Super Trans
Година 02/2016 Километража 434000 км Сила
Германија, Leer (Ostfriesland)
Контактирајте го продавачот
45.850 € Без ДДВ
Година 2011-07 Километража 482804 км Сила 510 кс
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се